Dying Light i dodatki, czyli kiedy i co dostaniemy?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dying Light i dodatki, czyli kiedy i co dostaniemy? - gamedot.pl

Jeżeli zakupiliście przepustkę sezonową do Dying Light to od dziś możecie ściągać dodatek Cousine & Cargo (na PS4 od jutra). Pozwala on zwiedzić dwa budynki, które zostały zaplombowane na samym początku wybuchu epidemii.

 

W marcu pojawi się Ultimate Survivor Bundle, dający siedem unikalnych przedmiotów do posługiwania się w grze – dzięki nim walka z zombie ma się zmienić i „wskoczyć na nowy poziom”. A w maju dostaniemy finalne DLC, czyli The Bozak Horde w którym będziemy walczyć z falami zombie na stadionie. 

 

Wszystkie te dodatki mieliśmy już okazję omawiać, teraz jednak wiemy w jakich miesiącach się ukażą. Trochę szkoda, że między drugim a trzecim są dwa miesiące przerwy…

 

 

źródło: vg247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]