Drugi akt Broken Age zadebiutuje na początku 2015 roku

Artur "Laska Gaming" Loska - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Drugi akt Broken Age zadebiutuje na początku 2015 roku - gamedot.pl

Świetnie przyjęty zarówno przez recenzentów (Metascore 82%) jak i graczy ( wórcy zebrali na Kickstarterze 3.3 miliony dolarów) akt pierwszy doczeka się drugiej odsłony już na początku przyszłego roku. Jego premiera nie była tak oczywista ponieważ w listopadzie studio anulowało jeden ze swoich nienazwanych projektów.

 

„Celem na teraz jest dokończenie wszystkich prac by do końca roku akt drugi był w fazie Alpha. To znaczy, jak mogliście się domyśleć na podstawie niedawnych wiadomości oraz z kolejnych epizodówdziennika developerskiego, że akt drugi który dopełni całą historię prawdopodobnie pojawi się na początku przyszłego roku”

 

Jest na co czekać ponieważ pomimo kilku wad Broken Age jest jedną z lepszych przygodówek ostatnich lat.

Źródło: http://www.doublefine.com/forums

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Jumanji The Videogame NS

Jumanji The Videogame NS

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata. Tylko ty i trójka twoich...

189,99Do sklepu

0 Komentarzy

Artur "Laska Gaming" LoskaArtur "Laska Gaming" Loska

Od zawsze i na zawsze w związku z pecetem. Wskazuje i kilka od wielu lat doceniając każdą nutę wydobywającą się z cyfrowego świata. Youtuber pasjonujący się sceną indie, uwielbiający długie wieczory z dobrym piwem i jeszcze lepszą grą na ekranie.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl