Dragon's Dogma: Dark Arisen świetnie sprzedaje się na PC - czekamy na sequel?

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Dragon's Dogma: Dark Arisen świetnie sprzedaje się na PC - czekamy na sequel? - gamedot.pl

Niespodzianka w statystykach Capcomu! Firma znana z serii takich jak Street Fighter, Resident Evil czy Monster Hunter ogłosiła, że wydane niedawno na PC Dragon's Dogma: Dark Arisen jest jej najlepiej sprzedającym się tytułem na komputerach osobistych.

 

Osiągnięto to mimo tego, że gra była przecież dostępna na PS3 i X360 od 2012 roku (w 2013 ukazała się jako rozszerzona wersja Dark Arisen). Czyżby posiadacze PC zmienili nieco swe gusta? A może po prostu wielu konsolowców dorobiło się w miedzyczasie fajnego desktopa?

 

 

W sumie dla Capcomu to nie ważne - ważne za to, że w takiej sytuacji rosną szanse na powstanie kontynuacji tego tytułu, który jest zwyczajnie świetnym RPG akcji.

 

źródło: destructoid

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]