• Strona główna
  • Newsy
  • Dragon age inquisition będzie mieć 40 zakończeń – to o 4 więcej niż wiedźmin 3

Dragon Age Inquisition będzie mieć 40 zakończeń – to o 4 więcej niż Wiedźmin 3

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dragon Age Inquisition będzie mieć 40 zakończeń – to o 4 więcej niż Wiedźmin 3 - gamedot.pl

Wiedźmin 3 jednak nie ukaże się w tym roku, w przeciwieństwie do Dragon Age: Inquisition. Oczywiście nie zmienia to tego, że obie gry będą bezpośrednio konkurować o miano lepszej pozycji z gatunku RPG-fantasy z otwartym światem. 

 

O swobodzie oddanej graczom świadczyć będą m.in. zakończenia do których będziemy mogli dojść. Jak zapowiada CD Projekt RED, Wiedźmina 3 będzie można skończyć zostawiając świat w jednym z 36 wariantów. To bardzo, bardzo dużo – okazuje się jednak, że Dragon Age: Inquisition będzie można zakończyć na 40 sposobów!

 

Jak wynika z najnowszych przecieków pochodzących z nowego numeru Oficjalnego Magazynu Xboksa, gracz będzie miał gigantyczny wpływ na środowisko z „Inkwizycji” ustalając szlaki handlowe, przejmując terytoria i wpływając na ich ekosystem. Można będzie nawet doprowadzić do wyginięcia poszczególnych gatunków… BioWare zapowiada, że wpłynie to na aż czterdzieści zakończeń, które mają się od siebie znacznie różnić!

 

Czy tyle zakończeń naprawdę jest nam potrzebnych? Czy stworzono je tylko po to, by było ich więcej niż w Wiedźminie 3?

 


źródło: vg247

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion PS4

Watch Dogs Legion PS4

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

229,00Do sklepu

1 Komentarz

Wierzbak 5 lat temu

Chyba sobie żartujecie. Przecież porównujecie zakończenia (Dragon Age) do ilości STANÓW w jakim można będzie zostawić świat Wiedźmina. A takich stanów DA nie będzie pewnie oferował więcej niż kilkanaście, natomiast liczba wszystkich zakończeń Wiedźmina już dawno przekroczyła 300 a CDPR przestało liczyć ;)

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl