Dishonored stare i nowe - zobacz o ile ładniejsza jest Definitive Edition

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Dishonored stare i nowe - zobacz o ile ładniejsza jest Definitive Edition - gamedot.pl

Przenoszenie gier z jednej generacji na nową rozkwita na dobre po premierze PS4 i Xboksa One. Dishonored jest kolejną grą, która wpadła do tej maszynki. Ponieważ wersja "definitywna" gry ukazała się dokładnie wczoraj to warto jej się przyjrzeć i sprawdzić na ile poprawiła grafikę oglądaną na X360 i PS3:

 

 

Jak widać zmiany są czysto kosmetyczne, ale dalej warto zapoznać się z tą grą. Tym bardziej, że Dishonored 2 zapowiedziane na E3 2015 będzie kontynuować wiele wątków fabularnych z tej części.

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III XONE

Desperados III XONE

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl