Dishonored 2 – o wyborze postaci i mocach

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dishonored 2 – o wyborze postaci i mocach - gamedot.pl

Dishonored 2 będzie rozgrywać się 15 lat po finale „jedynki”. Tak, kampania posiada dwie grywalne postacie, ale nasz początkowy wybór zostanie potrzymany przez całą historię – zatem nie ma tu opcji zamiany Corvo na Emily (i odwrotnie).

 

Kluczowy wybór zostanie poprzedzony półgodzinną sekwencją, jaka prezentuje zdolności Emily. Nasza decyzja nie zmienia charakterystyki misji, ale omawiane postacie posiadają odmienne zdolności. Cesarzowa (na wygnaniu) reprezentuje większą finezję. Magiczne pnącze to taka odświeżona wersja Blinka. Ma ona charakterystykę liny, morderczego ramienia (jak w The Darkness) i oczywiście pozwala na wykonanie szybkiego manewru. Corvo ma bardziej klasyczny zestaw umiejętności. Chyba trzeba mówić tu o mocach tajemnych.

 

Arkane potwierdza jeszcze dwie rzeczy. Każda postać inaczej spogląda na świat – inaczej ocenia zaprezentowane wydarzenia. Mówi się też o pełnym voice-actingu dla Corvo.

 

Źródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Przygoda PL PS4

Lego Przygoda PL PS4

W LEGO® Przygoda gra wideo, będziemy posługiwać się fantastyczną mocą architektów, aby tworzyć niezwykłe, unikatowe konstrukcje LEGO. Mając do dyspozycji ponad 90 postaci zainspirowanych...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl