Diablo III – 70 poziomów w minutę

Parsec - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Diablo III – 70 poziomów w minutę - gamedot.pl

Ostatnio, newsem na scenie Diablo III okazał się nie lada wyczyn gracza i streamera kryjącego się pod nickiem Dat Modz, który wbił 70 poziom w nieco ponad minutę.

 

Gracz wraz ze znajomymi udał się do sekretnego krowiego poziomu, gdzie doszło do totalnej rzezi. Jego koledzy praktycznie załatwili sprawę za niego, gdy ten po prostu stał sobie z boku wyekwipowany w kilka przedmiotów zwiększających ilość zbieranego doświadczenia. Szybkość z jaką padają kolejne poziomy dosłownie zacina system pop-upów pokazujących nową rangę.

 

Śmiesznie się to ogląda, w szczególności z perspektywy męki nabijania poziomu w starym i poczciwym Diablo 2. Tam, zabawa z levelami nie trwała kilku chwil, a długie i meczące godziny (przynajmniej dla średnio rozgarniętego gracza), w których nie raz myszka i klawiatura były na granicy totalnego zniszczenia.

Najlepsze jest jednak to, że autor filmiku stwierdził, że 70 poziom w Diablo III da się osiągnąć o całe 20 sekund szybciej...

 

Czekam aż ktoś podejmie rękawice i pojawią się kolejne efektowne filmiki.

 

Filmik z wyczynu Dat Modza możecie zobaczyć poniżej:

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]