Developer marki Call of Duty ośmieszył YouTubera

hraboll - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Developer marki Call of Duty ośmieszył YouTubera - gamedot.pl

W internetowej środowisku można poczuć się bezkarnym. Ba, to właśnie w sieci promowane są osoby, jakie nie przebierają w słowach, formują niewybredne komentarze. Czasem jednak ktoś przypomina o poszanowaniu drugiej osoby – o miłości do bliźniego. ;)

 

 

Michael Condrey ze studia Sledgehammer Games ośmieszył Youtubera o nicku Soo Superior. Był to swoisty kontratak – odpowiedź na nieodpowiedni wpis na Twitterze. Jedno zdjęcie – kolokwialnie rzecz ujmując – załatwiło sprawę. Oczywiście, zagrywka developera może budzić pewne kontrowersje. Jest też druga strona medalu, może niektóre osoby przemyślą swoje zachowanie (walory edukacyjne). Soo Superior chyba już wyciąga właściwe wnioski. :)

 

2 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga XONE

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga XONE

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Soo gooood (gość) 4 lata temu

Czujemy. Śmierdzi na kilometr...

0 Odpowiedz
awatar
awesome (gość) 4 lata temu

serio nie czujecie tam ironi?

1 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl