Delock: kable audio z adapterem dla 6,35 mm jack

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Większość konsumenckich urządzeń audio do przesyłania sygnału korzysta z interfejsu mini-jack 3,5 mm. Wśród sprzętu audiofilskiego często pojawia się jednak większy jack o średnicy 6,35 mm.

Dla bardziej profesjonalnych urządzeń: zestawów audio, słuchawek Hi-Fi czy wysokiej klasy odtwarzaczy, niemiecki producent przygotował nowe kable łączące szeroko stosowany interfejs mini-jack 3,5 mm z większym, o średnicy 6,35 mm.

Kable Delock (85785) charakteryzują się pozłacanymi stykami, z gwintowaną, metalową osłonką umożliwiającą swobodne przykręcenie adaptera z mini-jack’a na jack 6,35 mm. Jeden kabel może więc zapewniać rolę zwykłego kabla mini-jack do mini-jack, kabla jack 6,35 mm do jack 6,35 mm lub łączącego oba te standardy.

Producent przewidział długości od 0,5 m do 5 metrów. Sam kabel jest ekranowany i chroniony gumowym wykończeniem. Ceny kabli audio Delock na polskim rynku zaczynają się od 35 zł.

 

Specyfikacja techniczna:

· Złącza:

- 1 x 3,5 mm mini-jack 3 pin (męski)

- 1 x 3,5 mm mini-jack 3 pin (męski)

· 2 x wkręcany adapter 6,35 mm

· Pozłacane końcówki

· Średnica przewodu: 28 AWG

· Wtyki w metalowej obudowie

· Długość: 0,5, 1, 2, 3 lub 5 metrów.

· Kolor: czarny

Źródło: Entrymedia, Delock

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy