AVerMedia zaprasza na Computex 2019

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Ponad setka wystawców z całego świata odwiedzi Tajpej. Wśród nich oczywiście nie może zabraknąć firmy AVerMedia. Computex to wydarzenie, które należy śledzić, co roku, jeśli interesują Was nowinki ze świata technologii komputerowych.

Computex 2019, odbywający się w dniach od 28 maja do 1 czerwca b.r., będzie wydarzeniem obowiązkowym dla wszystkich entuzjastów technologii. Wśród tuzów branży pokroju AMD i Intela nie mogło oczywiście zabraknąć AVerMedii. Firma, od lat specjalizująca się w sprzęcie oraz oprogramowaniu do przechwytywania obrazu i rozwiązań transmisji wideo, na tegoroczne targi zaplanowała garść nowinek.

Oczywiście, AVerMedia nie odsłania wszystkich kart tuż przed imprezą, ale już teraz znamy część produktów, które zostaną zaprezentowane podczas pięciodniowych targów. Sztandarową ofertą programu będą Grabbery cechujące się bardzo niskimi opóźnieniami. Wśród urządzeń USB, mogących przechwytywać obraz 4K, zobaczymy także rozwiązania dla interfejsu PCIe, Mini PCIe, jak również M.2.

Firma zaprezentuje również swoje najnowsze rozwiązanie AVerAI Box PC. Jest to gotowa platforma zaprojektowana z myślą o kompaktowych rozwiązaniach NVIDIA Jetson TX1, TX2, Xavier i najnowszym module Nano. Jetson Nano umożliwiają opracowanie niewielkich, niedrogich i energooszczędnych systemów SI. Jest to wstęp do Internetu rzeczy, włącznie z sieciowymi rejestratorami obrazu (NVR), domowymi robotami i inteligentnymi bramkami o pełnych możliwościach analitycznych.

Oprócz tego zobaczymy nowe narzędzia pomocne w nagrywaniu i strumieniowaniu wideo w jeszcze lepszej jakości, jak również rozwiązania pomocne choćby w edukacji. AVerMedia będzie dostępna dla wszystkich gości w Taipei Nangang Exhibition Center (stoisko L1101A/ Hall 1, 4F).

Źródło: Entrymedia, AVerMedia

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Batman 3: Poza Gotham PL PS4

Lego Batman 3: Poza  Gotham PL PS4

LEGO Batman 3: Poza Gotham to następca przebojów LEGO Batman: Gra wideo i LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Jak dotąd sprzedaż gier wideo spod znaku LEGO przekroczyła na świecie 100...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy