• Strona główna
  • Newsy
  • [aktualizacja] dead island 2 traci developera! deep silver nadal chce inwestować w projekt

[Aktualizacja] Dead Island 2 traci developera! Deep Silver nadal chce inwestować w projekt

hraboll - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
[Aktualizacja] Dead Island 2 traci developera! Deep Silver nadal chce inwestować w projekt - gamedot.pl

Niemieckie studio Yager (Spec Ops: The Line) nie pracuje już nad grą Dead Island 2. Dla jasności, projekt nie został (jeszcze) skasowany. Wydawca i właściciel marki – firma Deep Silver po prostu poszuka nowego podmiotu developerskiego.

 

Dead Island 2 bez wątpienia kreowane jest w wielkich bólach. Mieliśmy już dwa poślizgi wydawnicze. Aktualnie premiera została zaplanowana na przyszły rok – choć w obecnej sytuacji chyba nic nie jest pewne. Deep Silver utrzymuje, że chce zmaterializować odpowiednią koncepcję. Fani zasługują na bardzo dobrą grę. Hipotetycznie treści wyprodukowane przez Yager nie pozostawiały po sobie pozytywnego, piorunującego wrażenia.

 

[Aktualizacja]: Studio Yager twierdzi, że pracowało nad Dead Island 2 z wielkim zapałem. Chciano podnieść jakość utworzonych elementów (wysiłek utalentowanych programistów). Mimo to Deep Silver dostrzegło pewne rozbieżności (między planami developera, a wizją wydawcy). Dlatego jesteśmy świadkami obecnej sytuacji.

 

Źródło: PSLS.net, Eurogamer.net

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

Serwacy 8 lat temu

W zasadzie to chyba Techland zrobił "złoty interes" Sprzedał markę Dead Island i zabił ją swoim kolejnym hitem. Bo co tu teraz wymyślić nowego ?

0 Odpowiedz
Shamrock Holmes 8 lat temu

Nowa część Dead Island mogłaby się rozgrywać na jakiejś wysepce należącej do Rosji i wtedy to ludzie by zjadali zombiaki. Badumtsss!

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]