Darmowe mapy do multi GoW 4

GeneticsD - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Microsoft właśnie oficjalnie poinformował, że w grudniu do rotacji trafią dwie nowe, darmowe mapy do gry Gears of War 4 w trybie multiplayer.

 

Pierwszą z nich jest Speyer, który pokazuje kawałek dość ładnie wyglądającego miasta. Twórcy mówią, że jest to świat nietknięty przez wojnę, gdyż właśnie tak wyglądał przed rozpoczęciem działań wojennych znanych z serii gier. Jak widać pełno tutaj opuszczonych budynków, z których jest dość dobra widoczność. Raj dla snajperów. Będą oni niestety musieli ciągle zerkać przez ramię.

 

 

Drugą mapą jest Glory, które nie wydaje się wcale gorsze, pod względem wizualnym, od poprzedniczki. Tym razem jednak mamy do czynienia z czymś w rodzaju bazy wojskowej, bądź fortecy przez co taktyka mocno się zmienia. Tutaj główną rolę odegrają osłony, działka. Będzie się działo!

 

 

Te mapy będą dostępne od 13 grudnia dla wszystkich graczy, jednakże ci z Was, którzy posiadają season pass będą już mogli bawić się w nie na Mikołajki. Również i Was rotacja nie dotyczy, więc w momencie gdy większość graczy utraci dostęp do Relic i Gridlock, Wy nadal będziecie mogli się w nie bawić.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Shadow of Tomb Raider PL PS4

Shadow of Tomb Raider PL PS4

W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy