Czy warto wymieniać stare ślizgacze na teflonowe?

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Czy warto wymieniać stare ślizgacze na teflonowe? - gamedot.pl

Każdy gracz doskonale wie, że za połowę sukcesu w rozgrywce odpowiada dobrej jakości mysz. Niestety, nawet najlepszy gryzoń po pewnym czasie eksploatacji ulega zniszczeniu. Na szczęście na wiele bolączek można zaradzić, a jednym z rozwiązań jest wymiana ślizgaczy.

 

Co ciekawe, relatywnie niewielu producentów, dorzuca dodatkowe ślizgacze do swoich myszek, a jeszcze mniej z nich ma je w swojej ofercie. Jedną z firm, która umożliwia zakup dodatkowych naklejek, jest Mionix.

 

 

Mouse Glidez to seria teflonowych ślizgaczy wyprodukowanych specjalnie z myślą o graczach oczekujących maksymalnej redukcji tarcia. W ofercie producenta znajdziemy nie tylko naklejki przycięte specjalnie pod jego modele myszy – Naos i Avior, ale również zestaw, który można dostosować do dowolnego urządzenia.

 

Ślizgacze mają grubość około 0,25 mm, a do ich aplikacji wystarczy jedynie oczyścić spód myszy i delikatnie nakleić je w odpowiednie miejsce. 

 

Ślizgacze dostępne są także w sklepie Gamedot!

 

 

Cechy produktu:

  • Wymiary: 100 x 20 mm
  • Grubość: 0,25 mm
  • Materiał: Czarny PTFE

 

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

ŚLIZGACZE DO MYSZY MIONIX GLIDEZ

ŚLIZGACZE DO MYSZY MIONIX GLIDEZ

Ślizgacze pod mysz Mionix Glidez zostały zaprojektowane specjalnie dla graczy o wysokich wymaganiach w zakresie zmniejszania tarcia. Ślizgacze wykonane są z wytrzymałego, czarnego...

22,13Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Szszynka (gość) 11 miesięcy temu

Artykuł wcale nie odpowiada na pytanie czy warto wymieniać ślizgacze.

2 Odpowiedz