Crackdown 3 pokaże moc chmurowych obliczeń. Mamy nowy trailer

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Crackdown 3 pokaże moc chmurowych obliczeń. Mamy nowy trailer - gamedot.pl

Reagent Games na Gamescom 2015 (dokładnie konferencja Microsoftu) zaprezentowało wczesny materiał wideo z nieco zapomnianego Crackdown 3. Według developera środowisko gry zostało połączone z pełnowymiarowym systemem destrukcji. Możemy zniszczyć każdy element otoczenia – całe założenie bazuje na mocy konsoli XOne. Chmurowe obliczenia zwiększają potencjał tej platformy.

 

 

Rozwinięta destrukcja najprawdopodobniej dotyczy klasycznej rozgrywki wieloosobowej. Fabularyzowana kampania wspiera natomiast czteroosobową kooperację. Wspomina się też o transformacji pojazdów i eksploracji wielkiego miasta.

 

Przypuszczalnie MS ruszy z testami wersji beta przy tym tytule. Termin? Lato 2016.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl