Counter-Strike: Global Offensive i Guitar Hero – co je łączy? Chroma!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Counter-Strike: Global Offensive i Guitar Hero – co je łączy? Chroma! - gamedot.pl
Harmonix (m.in. Rock Band, Guitar Hero) we współpracy z Hidden Path Entertainment (Counter-Strike: Global Offensive) postanawia wkroczyć na scenę sieciowych strzelanin z bardzo nietypową produkcją – Chroma.
 
Co wyróżni ją z tłumu innych „arenowych” shooterów? Połączenie z grą muzyczną/rytmiczną. Jak sugeruje pierwszy opis Chroma będzie mieć gameplay napędzany dźwiękami wydobywającymi się z głośników, każdy strzał będzie odpowiadał jakiemuś instrumentowi, a nasza drużyna ma być naszym bandem, z którym jeśli się odpowiednio „zgramy” uzyskamy o wiele lepsze efekty. 
 
 
Obecnie brzmi to jeszcze bardzo abstrakcyjnie i pewnie najłatwiej będzie to zrozumieć testując te rozwiązania na własnej skórze... powinno to być jednak możliwe już niedługo, gdyż zbierane są już zapisy do zamkniętej alphy. 
 
Na pierwszy rzut oka nie wróżę temu tytułowi zbyt dużej popularności, jednak nie takie rzeczy stawały się już fenomenem... tym bardziej, że będzie to gra dostępna w modelu Free-to-Play.
 
 
źródło: harmonix
2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

Adi92 10 lat temu

ciekawe ale wolę zwykłego CSa. Dobrze, że będzie to free-to-play to trochę ludzi pogra w to

0 Odpowiedz

Zgłoszony :D

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]