Cosplay w Japonii – oto najlepsze zdjęcia 2015 roku!

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Cosplay w Japonii – oto najlepsze zdjęcia 2015 roku! - gamedot.pl

Mania na przebieranie się za ulubione fikcyjne postaci opanowała cały świat, jednak wywodzi się bezpośrednio z Japonii. To właśnie tam pojawili się prekursorzy tej sztuki, dlatego warto poświęcić chwilkę na przyjrzenie się najlepszym prac, które brały udział w Nippon Cosplay Photo Contest 2015. Co ciekawe są one oceniane nie pod kątem samego stroju, ale i zdjęć jakie im zrobiono:

 

 

Gdyby zżerała was ciekawość to konkurs zwyciężył Gvgexvs0919 (ten w stroju z Demon’s Souls), a w nagrodę otrzymał sto tysięcy jenów.

 

 

źródło: kotaku

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

249,00Do sklepu

2 Komentarze

Horn 4 lata temu

Ile to jest sto tysięcy jenów? 10 zł?

0 Odpowiedz
Parsec 4 lata temu

Koło 3 tysięcy złotych. Starczy na paczkę chusteczek ;)

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl