Cooler Master SK620 - stylowa klawiatura mechaniczna w wersji mini

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Klawiatura mechaniczna Cooler Master SK620 od strony stylistycznej zdaje się łączyć klasykę z nowoczesnością. Obudowa pokryta jest szczotkowanym aluminium i ma wielkość 60% typowej klawiatury. Każdy jej przycisk posiada niezależne podświetlenie, które można dostosować i zaprogramować wedle własnych potrzeb.

Użytkownicy mogą wybierać spośród palety ponad 16 milionów kolorów i szeregu różnych dostępnych efektów świetlnych przygotowanych przez producenta. Co więcej, ustawienia można modyfikować za pomocą specjalnie oznaczonych przycisków - instalacja dodatkowego oprogramowania nie jest więc konieczna, jednak chętni mogą skorzystać z wygodnej aplikacji MasterPlus+.

Klawiatura wyposażona została w niskoprofilowe przełączniki mechaniczne z nowymi, bardziej ergonomicznymi kapslami. Produkt wyróżnia się również wbudowanym 32-bitowym chipem ARM Cortex odpowiadającym za szybką responsywność. Cooler Master SK620 oferuje też funkcję N-Key Rollover, dzięki której urządzenie powinno prawidłowo zareagować na każde wciśnięcie klawisza, bez znaczenia, jak duża ich liczba została jednocześnie użyta. 

Cooler Master SK620 to klawiatura przewodowa, łącząca się z urządzeniem za pomocą kabla USB-C - USB-A o długości 1,8 metra. Przewód zabezpieczony jest tekstylnym oplotem, który dodatkowo może być odłączany w celu np. łatwiejszego przenoszenia lub konserwacji.

W polskich sklepach klawiatura Cooler Master SK620 dostępna będzie w wersji z czerwonymi switchami. Producent przygotował dwa warianty kolorystyczne urządzenia - czarny i biały.

Sugerowana produktu wynosi 349 zł.

Zdjęcia hi res do pobrania tutaj.

 

Dane techniczne klawiatury Cooler Master SK620 znajdują się pod tym linkiem.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]