Co wiemy o Five Nights at Freddy's 3? Zobacz najnowszy trailer

Artur "Laska Gaming" Loska - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Co wiemy o Five Nights at Freddy's 3? Zobacz najnowszy trailer - gamedot.pl

Najnowszy trailer tak jak wszystkie informacje które wypuszcza twórca owiany jest tajemnicą. Praktycznie nie zawiera żadnego konkretu oprócz projektu nowego animatronu. Z innych udostępnionych materiałów można odgadnąć zarys fabuły.

 

Trzy lata po zamknięciu "Freddy Fazbear's Pizza" cała historia która wydarzyła się w tym miejscu stała się plotką. Jednak właściciel „Fazbear's Fright: The Horror Attraction” chce odtworzyć legendę w jak najbardziej autentyczny sposób. Atrakcja ma na razie jednego animatrona widocznego na zapowiedzi choć możemy się spodziewać spotkania ze starymi znajomymi.

 

 

Jak na razie nie znamy daty premiery Five Nights at Freddy's 3. Tytuł został jednak dodany na Steam Greenlight 6 grudnia 2014 co zwiastuje premierę w niedalekiej przyszłości.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Artur "Laska Gaming" LoskaArtur "Laska Gaming" Loska

Od zawsze i na zawsze w związku z pecetem. Wskazuje i kilka od wielu lat doceniając każdą nutę wydobywającą się z cyfrowego świata. Youtuber pasjonujący się sceną indie, uwielbiający długie wieczory z dobrym piwem i jeszcze lepszą grą na ekranie.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]