Co pokaże Cooler Master na Computex 2019?

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Cooler Master ujawnił nowe produkty i usługi, które zostaną zaprezentowane na targach Computex, jednej z największych konwencji technologicznych w Azji. Od osobistych stacji roboczych po wszechstronne pokoje gier, Cooler Master pokaże produkty wyróżniające się ciekawą formą i funkcjonalnością.

Cooler Master ujawnia w tym roku wiele nowych wzorów obudów w tym między innymi dwa modele z serii Silencio - S400 i S600. Produkty te skupiają się głównie na odpowiednim wygłuszeniu komputera, efektywnym chłodzeniu przy zapewnieniu przystępnej ceny. Ponadto, zobaczymy obudowę Mini-ITX MasterCase H100, wyposażoną w wentylator RGB o średnicy 200 mm. Obok nich producent zaprezentuje MasterCase SL600M Black Edition oraz COSMOS C700P Black Edition, uwzględniającą wiele wewnętrznych i zewnętrznych udoskonaleń w stosunku do poprzednika.

Zasilacze

Producent planuje pokazać nowe jednostki zasilające oraz modele koncepcyjne, które zadebiutują w dalszej przyszłości. Sporo uwagi skupi na sobie nowy projekt o nazwie Thermal Enhanced Platform (TEP). Nowa platforma zasilaczy zaprojektowana przez Cooler Master będzie wykorzystywana w trzech różnych liniach produktów znanych, jako seria XG: Gold Essential, Gold Advanced i Gold Plus. TEP ma zapewnić wysoką wydajność przy zauważalnie niższej emisji cieplnej. Osiągnięto to dzięki innowacjom, takim jak przeprojektowany obwód DC-DC, nowo opracowany transformator o wysokiej wydajności i lutowaniu maszynowemu.

Chłodzenia

Po raz pierwszy na Computex 2019 zobaczymy całkowicie nową chłodnicę AIO Dual Pump, bazującą na dwukomorowej konstrukcji. Zwiększone natężenie przepływu i ciśnienie chłodziwa mają rozpraszać ciepło procesora z większą efektywnością w porównaniu do tradycyjnych chłodnic AIO. Zaprezentowany będzie również nowy MasterAir Maker 3DVVC, stworzony przy użyciu technologii 3D Vertical Vapor Chamber (3DVVC). 3DVVC zastępuje tradycyjne rury grzewcze, aby wzmocnić możliwości wymiany ciepła, zmniejszyć opór przepływu powietrza w aluminiowych żebrach i zapewnić bardziej estetyczny wygląd. Do tego zostanie ujawniony MasterFan SF120M, który jest pierwszym wentylatorem Maker Edition z opatentowaną, kwadratową ramą tłumiącą o średnicy 120 mm. Metalowe ramy umieszczono tak, aby zmniejszyć wibracje i tarcie wewnętrzne.

Peryferia

Na tegorocznym Computex po raz pierwszy zostanie zaprezentowana kompletna linia bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych. Zaprojektowany dla kreatywnych profesjonalistów SK851 to klawiatura mechaniczna Bluetooth, wykorzystująca nowe, niskoprofilowe przełączniki firmy Omron. Oprócz tego zostanie pokazana bezprzewodowa mysz MM831, którą wyposażono w najwyższej klasy sensor do 32000 DPI. Model ten ma możliwość ładowania bezprzewodowego Qi oraz zdejmowaną osłonę magnetyczną, a wszystko to opakowano w trwałą obudowę PBT. Kolejna nowość

to MH670 – pierwszy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier. Oferuje on bezprzewodową łączność 2,4 GHz, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 i jednokierunkowy mikrofon wysięgnikowy.

Kooperacja Cooler Master i GTR

Prawdziwa gratka dla entuzjastów. Na wystawie po raz pierwszy pojawi się nowy symulator wyścigowy GTA-F Cooler Master Edition. Zaprojektowany z wysokiej jakości stali stopowej, posiada w pełni regulowaną ramę oraz najwyższej klasy fotel wyścigowy. Dzięki obsłudze do trzech zakrzywionych lub płaskich monitorów od 30 do 36 cali i pojedynczego monitora o przekątnej 50 cali GTA-F ma zapewnić solidne wrażenia, z których mogą korzystać wszyscy fani wyścigów i symulatorów.

Odwiedź stoisko Cooler Master na M0420 4F, Taipei NANGANG Hall 1, aby zapoznać się z wieloma innowacyjnymi produktami i usługami. Więcej informacji można znaleźć na stronie docelowej Computex 2019 Cooler Master.

 

 

Źródło: Entrymedia, Cooler Master

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Cyberpunk 2077. Jedyna Oficjalna Książka o Świecie Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077. Jedyna Oficjalna Książka o Świecie Cyberpunk 2077

Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077. Dark Horse Books oraz CD PROJEKT RED, twórcy komputerowej serii Wiedźmin, przedstawiają Świat Cyberpunka 2077 – obszerne studium...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl