Delock: zamontuj sobie hub…

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Nic nowego w przypadku hubów USB już się wymyślić nie da? Otóż… niekoniecznie. Nowy model huba niemieckiej firmy Delock sprawia, że najczęściej stosowany interfejs komunikacyjny mamy zawsze pod ręką. Jak?

Pracując na komputerze najczęściej by skorzystać z portów USB musimy sięgnąć pod biurko, czasami za monitor. Nowy hub Delock, oznaczony numerem 64046, pozwala na skorzystanie z USB 3.0 niemal wszędzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za jego pomocą w porty wyposażyć… chociażby nasze biurko.

Wszystko dzięki pomysłowemu projektowi urządzenia. Mocowane jest ono do właściwie dowolnej powierzchni na śrubę. Tym samym można bardzo łatwo zamontować nowy hub firmy Delock na dolnej krawędzi monitora, czy brzegu biurka. Przymocowanie na sztywno sprawia, że kable czy urządzenia możemy dość swobodnie podłączać i rozłączać jedną ręką. Samo działanie jest dość oczywiste: z jednego portu USB 3.0 typu A hub Delock 64046 robi cztery. Hub Delock 64046 kosztuje 109 zł.

Specyfikacja techniczna:

· Złącza:

- 1 x USB 3.0 typu A (wejście)

- 4 x USB 3.0 typu A (wyjścia)

· Chipset: Genesys Logic GL3520

· Wydajność transferu danych:

· SuperSpeed USB 5 Gbps,

· Hi-Speed 480 Mbps,

· Full-Speed 12 Mbps,

· Low-Speed 1.5 Mbps

· Wskaźnik LED

· Metalowa obudowa

· Wymiary: 89 x 46 x 23 mm

Źródło: Entrymedia, Delock

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

DayZ PS4

DayZ PS4

DayZ to trudna i wciągająca gra wieloosobowa z otwartym światem, w której każdy gracz ma tylko jeden cel przeżyć najdłużej jak to możliwe, bez względu na wszystko Szorstkie...

169,99Do sklepu

0 Komentarzy