Co aktualnie robi Hideo Kojima? Sprawdza najnowsze technologie...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Co aktualnie robi Hideo Kojima? Sprawdza najnowsze technologie... - gamedot.pl

Hideo Kojima będzie tworzyć coś nowego – będzie to owoc współpracy z korporacją Sony (mimo wszystko komputerowa wersja jest planowana). Tajemnicze przedsięwzięcie najpewniej wykorzysta najnowocześniejsze technologie. Te są dopiero analizowane – w najbliższych dniach słynny designer będzie odwiedzać miejsca skojarzone z procesem wyznaczania nowych standardów.

 

W pierwszej kolejności Kojima-san spotkał się z ludźmi pracującymi w VASG (Visual Arts Service Group). Podmiot ulokowany w San Diego należy do dywizji Sony Computer Entertainment i wspiera proces rejestrowania sesji performace capture. Te są wykorzystywane w projektach nastawionych na prezentację filmowych doznań (tj. The Last of Us, The Order 1886). Wydaje się, że kreator cyklu Metal Gear znów zaproponuje nam długie i dopracowane cut-scenki.

 

Na poniższych zdjęciach pojawia się choćby Mark Cerny. Architekt konsoli PS4 wspiera (towarzyszy podczas wielkiego, technologicznego tournée) utalentowanego projektanta.

 

 

Źródło: metalgearinformer.com
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Remastered Collection PS4

Yakuza Remastered Collection PS4

The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. Gry zostały ulepszone graficznie oraz wydajnościowo do konsol...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl