Co aktualnie robi Hideo Kojima? Sprawdza najnowsze technologie...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Co aktualnie robi Hideo Kojima? Sprawdza najnowsze technologie... - gamedot.pl

Hideo Kojima będzie tworzyć coś nowego – będzie to owoc współpracy z korporacją Sony (mimo wszystko komputerowa wersja jest planowana). Tajemnicze przedsięwzięcie najpewniej wykorzysta najnowocześniejsze technologie. Te są dopiero analizowane – w najbliższych dniach słynny designer będzie odwiedzać miejsca skojarzone z procesem wyznaczania nowych standardów.

 

W pierwszej kolejności Kojima-san spotkał się z ludźmi pracującymi w VASG (Visual Arts Service Group). Podmiot ulokowany w San Diego należy do dywizji Sony Computer Entertainment i wspiera proces rejestrowania sesji performace capture. Te są wykorzystywane w projektach nastawionych na prezentację filmowych doznań (tj. The Last of Us, The Order 1886). Wydaje się, że kreator cyklu Metal Gear znów zaproponuje nam długie i dopracowane cut-scenki.

 

Na poniższych zdjęciach pojawia się choćby Mark Cerny. Architekt konsoli PS4 wspiera (towarzyszy podczas wielkiego, technologicznego tournée) utalentowanego projektanta.

 

 

Źródło: metalgearinformer.com
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO JURASSIC WORLD XONE

GRA LEGO JURASSIC WORLD XONE

Przekształcona w formę klocków LEGO i opowiedziana z charakterystycznym dla TT Games humorem LEGO, porywająca przygoda rekonstruuje niezapomniane sceny i sekwencje akcji z filmów,...

179,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl