Capcom potwierdza. Dostaniemy remastery „starych” Dead Rising

Piechol - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Remasterowanie gier budzi wiele sprzeciwów, ale nie można zapominać również o plusach takiego przebiegu wypadków. Nie jest ich wiele, ale podrzucę choćby jeden: wiele osób, które nie mogły sobie wcześniej pozwolić na dany tytuł, może teraz sięgnąć po jego odświeżoną wersję, bez potrzeby kupowania konsoli sprzed kilkunastu lat. Proszę bardzo. Inni (zdecydowana większość) twierdzą natomiast, że remastery to nic innego jak sięganie do kieszeni graczy i próba zbicia dodatkowych grosików na tym samym, co sprzedało się już wcześniej. Niezależnie od tego, którą szkołę poglądów reprezentujesz: remastery stały się stałym elementem przemysłu elektronicznej rozrywki. Za potwierdzenie tej tezy niechaj posłuży najnowsza informacja, która wypłynęła wprost od Capcomu: już 13 września dostaniemy odświeżone wersje trzech gier z całej serii Dead Rising.

 

Dead Rising, Dead Rising 2 i Dead Rising 2: Off the Record zostaną poddane liftingowi i będą śmigały w 1080p i 60 klatkach na sekundę. Będą sprzedawane oddzielnie, jednak będzie można kupić je również w trójpaku za mniejszą kwotę. Nie wiadomo nic więcej, Capcom nie wspomniał o zupełnie nowej zawartości, jakichkolwiek usprawnieniach względem oryginałów (oprócz oprawy). Wygląda na to, że producent poszedł po najmniejszej linii oporu. Oby chociaż czas loadingów się skrócił.

 

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Desperados III XONE

Desperados III XONE

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl