Call of Duty stało się obiektem żartów twórców Titanfalla

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Wspomniany żart odnosi się do statusu zamieszczonego na Twitterze Titanfalla. W treści wpisu wspomniano o obszernym gameplayu z gry, który ukazał się niedawno. Autor posta postanowił odłożyć skromność na bok. Mianowicie oświadczył on, że właśnie jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji wśród strzelanek dokonującej się za sprawą pracy zespołu Respawn. Następnie dodał on pozornie niewinny komentarz, który w rzeczywistości odnosił się do wyjątkowo „memogennej sceny” zaczerpniętej z Call of Duty: Advanced Warfare.

Nie ma co ukrywać, że Infinity Ward oraz Respawn nie przepadają ze sobą. Jason West oraz Vince Zampella obecnie należą do zespołu tworzącego Titanfalla. W przeszłości pracowali dla Infinity Ward, lecz kilka lat temu doszło między nimi do nieporozumienia. Niesforni deweloperzy zostali wyprowadzeni z budynku przez ochronę, a ostatecznie odeszli ze studia, przy okazji przeciągając na swoją stronę kilka kolejnych osób.

źródło: twitter.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal PS4

Doom Eternal PS4

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl