• Strona główna
  • Newsy
  • Bungie przyznało się do niesłusznego zbanowania części graczy destiny 2 na pc

Bungie przyznało się do niesłusznego zbanowania części graczy Destiny 2 na PC

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Bungie przyznało się do niesłusznego zbanowania części graczy Destiny 2 na PC - gamedot.pl

 

Osoby, które grały już w Destiny 2 twierdzą, że zostały zbanowane przez używanie takich aplikacji jak Fraps, Mumbl, czy Discord. A więc programy typowe do nagrywania gameplay'u, czy komunikacji z kumplami, wszak niezbędnej do poprawnego grania w multi czy kooperację. 

Samo Bungie wydało oświadczenie w którym jak oczywiście należało się spodziewać - zaprzeczyli jakoby kary były rozdawane za uruchomienie wspomnianych wyżej oprogramowań. Dodatkowo każda ze spraw jest rozpatrywana indywidualnie, nie działą więc tutaj automat. To była wiadomość z wczoraj, natomiast dzisiaj o dziwo firma postanowiła zmodyfikować stanowisko i... uderzyć się w pierś, przyznając, iż pewna część z 400 osób otrzymała bana... przez pomyłkę. NIESŁUSZNIE. Takowe osoby zostały już odbanowane.

Cóż. Każdemu może się zdarzyć błąd. Ważne, że się do niego przyznali i naprawili winy, a nie jak niektórzy producenci karają i z zasady nieodbanowują nawet tych, którym kara się nie należała. 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]