Broken Age dobiega końca – drugi akt wchodzi w fazę beta

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Broken Age dobiega końca – drugi akt wchodzi w fazę beta - gamedot.pl

Broken Age to ciekawy przypadek – gra Tima Schafera na dobre rozpoczęła kickstarterową gorączkę, dzięki której coraz więcej znanych i nieznanych twórców starało się ufundować swój projekt na tym portalu. 

 

Po ufundowaniu Broken Age, gdy zbliżał się czas premiery okazało się jednak, że tytuł podzielono na dwa akty. Pierwszy z nich wyszedł w styczniu 2014 roku…a drugi dopiero teraz wchodzi w fazę beta. Premiera przewidywana jest na drugi kwartał 2015.

 

Jeśli zatem cieszycie się z grania w przygodówkę i czekania na jej dalszy ciąg ponad rok to musicie być w bardzo małej grupie ludzi. Całej reszcie już chyba nie zależy na zobaczeniu końca Broken Age bo ekipa Double Fine zwyczajnie zachowuje się jakby olała ten projekt mimo zebrania na niego ogromnych pieniędzy. Aż przykro patrzeć, że weterani branży tak traktują swych najwierniejszych fanów… choć i tak przoduje w tym Peter Molyneux.

 

źródło: ign

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gra Watch Dogs Legion PC

Gra Watch Dogs Legion PC

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl