Borderlands: The Pre-Sequel w złocie!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Borderlands: The Pre-Sequel w złocie! - gamedot.pl

2K Australia zakończyło pracę nad Borderlands: The Pre-Sequel - "ozłocona" gra już niedługo trafi do tłoczni, chociaż jej premiera w Polsce nastąpi dopiero 17 października. Warto też pamiętać, że (zgodnie z nazwą) gra nie jest pełnoprawną kontynuacją serii - w związku z tym będzie to tytuł mniejszy od Borderlands 2, wielkością zbliżony do pierwszej odsłony.

 

Twórcy oraz wydawca traktują Borderlands: The Pre-Sequel jak pełnowartościowy tytuł, ale brak czasu i funduszy sprawił, że produkcja ta zawita tylko na konsolach poprzedniej generacji oraz blaszakach. Mimo wszystko trzymamy kciuki za to, że gra od 2K Austraila będzie chociaż w połowie tak zabawna, szalona i grywalna jak jej "starsze rodzeństwo".

 

To kto wybiera się na księżyc Pandory?

 

 

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]