Borderlands: The Pre-Sequel być może pojawi się na XONE i PS4

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Borderlands: The Pre-Sequel być może pojawi się na XONE i PS4 - gamedot.pl

Tworzony z myślą o blaszakach i konsolach 'starej' generacji Borderlands: The Pre-Sequel może pojawić się także na XONE i PS4. W wywiadzie dla serwisu Gamereactor, developer 2K Australia (oryginalni twórcy - Gearbox Software - tylko pomagają przy produkcji tej gry) przyznał że wszystko zależy od głosów samych graczy - jeżeli będą chcieli zobaczyć grę na konsolach nowej generacji, to twórcy postarają się spełnić tę prośbę. Borderlands: The Pre-Sequel jest jednak produkcją last-genową, przede wszystkim dlatego, że to właśnie na PS3 i X360 znajduje się lwia część fanów tej kultowej serii. Twórcy z pewnością nie chcą zmuszać graczy do kupowania nowych konsol pod grę, która jest 'tylko' spin-offem, więc ewentualna konwersja nie jest dla 2K priorytetem.

 

 

 

Źródło: polygon.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]