Alien: Isolation jednak bez wsparcia dla gogli VR

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Alien: Isolation jednak bez wsparcia dla gogli VR - gamedot.pl

Wszystko wskazuje na to, że podczas gry w Alien: Isolation nie skorzystamy z gogli wirtualnej rzeczywistości. Pomimo tego, że na tegorocznych targach E3 gra od Creative Assembly byłą grywalna na goglach Oculus Rift, to pełnoprawny produkt takiego wsparcia może nie otrzymać. Na swoim Twitterze developer przyznał, że na wystawie w Los Angeles zaprezentował tylko prototyp, zawierajacy niewielki wycinek gry - cały Alien: Isolation nie jest przystosowany do korzystania z technologii VR. Wiele wskazuje jednak na to, że kiedy już urządzenia pokroju Oculus Rifta oficjalnie wkroczą na rynek, to Creative Assembly będzie miało przygotowaną odpowiednią łatkę - w końcu nie po to prezentuje się w akcji tego typu technologię, by później rzucić ją po prostu w kąt. Premiera Alien: Isolation nastąpi już 7 października tego roku.
 

 

 

Źródło: computerandvideogames.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]