Bójka z udziałem znanego YouTubera

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Bójka z udziałem znanego YouTubera - gamedot.pl

Zapewne wielu z was ma jeszcze w pamięci spór pomiędzy Gimperem a Atorem, który do tej pory mógł uchodzić za największą dramę polskiego YouTube'a. Doszło wówczas do niewyobrażalnej fali hejtu, a także licznych samosądów dokonywanych przez zwolenników zarówno jednej, jak i drugiej strony konfliktu. O skali problemu może świadczyć dalszy rozwój wydarzeń. Mianowicie Ator postanowił dowieść swoich racji na drodze sądowej, a cała sprawa stała się pożywką dla mediów, czego owocem był między innymi reportaż w telewizji.

 

Przed kilkoma godzinami w sieci pojawiły się pogłoski o kolejnym przykładzie niechlubnego zachowania popularnego YouTubera. Tym razem antybohaterem stał się Ajgor Ignacy, a do zdarzenia miało dojść na koncercie grupy hip-hopowej PRO8L3M. Według relacji naocznych świadków Igor  Leśniewski miał dotrzeć na imprezę w towarzystwie grupy znajomych. YouTuber wraz z przyjaciółmi próbował przedostać się w pobliże sceny, aby z bliska obserwować występ. Przepychanie się przez tłum oczywiście nie spotkało się z aprobatą innych uczestników koncertu. W konsekwencji doszło do szarpaniny z udziałem świty Ajgora oraz innych fanów warszawskiej grupy.

 

O zajściu możemy przeczytać na fanpage'u Makłowicz Rapu. Administratorska profilu opublikowała post, w którym zrelacjonowała całe zdarzenie. Opisuje ona, że próbowała załagodzić sytuację i poprosiła YouTubera o zachowanie spokoju. Igor w przypływie emocji miał uderzyć dziewczynę, a także ciągnąć ją za włosy. Wówczas do akcji wkroczył jej partner. Doszło do bójki, która została zażegnana dopiero po interwencji ochrony.

 

Oczywiście na tym etapie wszelkie rewelacje w tej sprawie możemy traktować wyłącznie w charakterze plotki. Spora liczba komentarzy rzekomych, naocznych świadków może świadczyć o tym, że faktycznie doszło do opisywanej sytuacji. W mediach społecznościowych Ajgora zaroiło się już od komentarzy osób oburzonych tym wydarzeniem. Sam YouTuber oficjalnie nie zajął jeszcze stanowiska w tej sprawie. Jedynym potwierdzeniem autentyczności tego zajścia jest zdjęcie opublikowane na Snapchacie, na którym możemy zobaczyć zakrwawioną twarz Ajgora.

 

 

 

Relację ze zdarzenia znajdziecie klikając w następujący link - https://www.facebook.com/maklowiczrapu/posts/1885757251644369?__fns&hash=Ac1dXCke5cMK5wch

 

AKTUALIZACJA

Ajgor Ignacy wystosował oficjalne stanowisko w tej sprawie. W treści opublikowanego posta możemy przeczytać zupełnie odwrotną wersję wydarzeń. Według niego został on sprowokowany przez autorkę oskarżeń, lecz wbrew jej relacjom, nie uderzył jej. YouTuber podkreślił, że faktycznie doszło wówczas do bójki. Jedno słowo przeciwko drugiemu to nie jest jedna z tych sytuacji pozwalających na wydanie jednoznacznej oceny. Może to i lepiej, bo z pewnością nie jest to sprawa, którą warto zaprzątać sobie głowę.

1 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal PS4

Doom Eternal PS4

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy,...

199,00Do sklepu

1 Komentarz

Seven 3 lata temu

Polski YouTube to dno.

8 Odpowiedz
ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl