Blizzard przygotowuje moc atrakcji z okazji 20-tych urodzin Diablo

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Blizzard przygotowuje moc atrakcji z okazji 20-tych urodzin Diablo - gamedot.pl

Przed dwudziestoma laty do życia powołana została gra, która szybko zyskała miano legendy. Mowa tutaj o Diablo, czyli pierwszej odsłonie popularnego hack’n’slasha. Premiera wspomnianej produkcji stała się kamieniem milowym w działalności twórców. Dzięki niej Blizzard zaskarbił sobie rzeszę fanów, którzy kilka lat później zostali uraczeni drugą częścią gry.

 

W sylwestra minie dokładnie 20 lat od premiery Diablo. Tak wyjątkowy jubileusz oczywiście wymaga uczczenia. Z tej okazji Blizzard przygotował szereg eventów zarówno dla fanów trzeciej odsłony Diablo, jak i innych stworzonych przez siebie tytułów.

 

W DiabloIII pojawi się lokacja Mrok nad Tristram będąca odwołaniem do klasycznej Katedry. Znajdziemy tam stare przedmioty oraz wiele innych smaczków nawiązujących do pierwszej części. Gracze Overwatcha otrzymają nowe graffiti przedstawiające klasy postaci z Diablo, a także portret z podobizną Władcy Terroru. Do zawartości StarcraftaII również zostanie dodany portret. W HeroesoftheStorm również pojawi się portret, lecz poza nim dodana zostanie nowa mapa w trybie Bohaterskiej Bójki. Z kolei w Hearthstonie pojawi się tajemnicza postać posiadająca talię kart. Ostatnim punktem w programie jest WorldofWarcraft, w którym odbędzie się event skierowany do mieszkańców Sanktuarium.

 

źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Diablo 3 PS3 (gra używana)

Diablo 3 PS3 (gra używana)

Wyobraź sobie, że przemierzasz świat Sanktuarium uzbrojony jedynie w kontroler, siedząc na kanapie. W jednej chwili, tuż po włożeniu płyty w konsolę, wcielasz się w jedną z pięciu...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fallout 4 PC [PL/ANG]
    69.90PLN
  • Klawiatura dla Graczy Genesis RX75 Mechaniczna US Layout
    250.17PLN
  • Sid Meiers Civilization VI [PL/ANG]
    189.90PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl