Star Wars: The Old Republic – fani oddają cześć Carrie Fischer

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Star Wars: The Old Republic – fani oddają cześć Carrie Fischer - gamedot.pl

 

Kiedy 27 grudnia 2016 świat obiegła informacja, że Carrie Fischer zmarła na zawał serca był to potężny cios dla wszystkich, którzy choć trochę lubią się z popkulturą, nie wspominając nawet o tych, którzy są wiecznie zakochani w Gwiezdnych Wojnach. Aktorka wcielającą się w najsłynniejszą kosmiczną księżniczkę – Leię Organę zostawiła miliony fanów w żalu. Wielu z nich zgromadziło się na serwerach Star Wars: The Old Republic, gdzie wirtualnie stworzona księżniczka wciąż przechadza się wśród nich, przy okazji można oddać jej cześć, ku pamięci Carrie Fischer:

 

 

Fani domagają się również od DICE, by dodało do Battlefronta strój Lei z Nowej Nadziei tak, by mogli w nim stanąć naprzeciwko Vadera i Szturmowców.

 

Takie wspominanie postaci granej przez Fischer na pewno nie zakończy się na wydanych do tej pory grach i w kolejnych tytułach Star Wars też powinniśmy ujrzeć jakieś ukłony w stronę naszej księżniczki... a przynajmniej byłoby to bardzo mile widziane.

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Street Fighter V Championship Edition PS4

Street Fighter V Championship Edition PS4

Zawładnij ringiem razem z grą Street Fighter V: Champion Edition – najbardziej wypasioną wersją uznanej bijatyki! Ta nowa edycja posiada całą zawartość z gier Street Fighter V oraz...

139,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Vrader (gość) 4 lata temu

Ja tez. Młoda dziewczyna jeszcze była

0 Odpowiedz
awatar
chileno (gość) 4 lata temu

[*] Lubiłem ją. Nawet za minirólke w "Blues Brothers"

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl