Battlefield 1 - wyciekła lista osiągnięć i zakupy w grze?

Orzeł - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Battlefield 1 - wyciekła lista osiągnięć i zakupy w grze?

Jeden z użytkowników Reddita o nicku txt231 ujawnił listę osiągnięć, które przyjdzie nam zdobywać w grze Battlefield 1. Szczególnie jedno z nich jest bardzo niepokojące, gdyż sugeruje, że być może będziemy mieć do czynienia z dość niemiłym modelem mikrotransakcji.


Sama lista osiągnięć jest dość standardowa - ukończ to, ukończ tamto, zdobądź 100% w tym rozdziale kampanii, nic więc dziwnego, że dopiero ostatni przykuł największą uwagę społeczności.

 


"War Bonds - Purchase a primary weapon in multiplayer", które tłumaczy się wprost jako "Więzy wojenne - zakup główną broń w trybie multiplayer", przy czym słowo "zakup" niekoniecznie musi tutaj oznaczać wydanie waluty zarobionej podczas gry.


Miejmy nadzieję, że będziemy mieli do czynienia z systemem podobnym do tego, który znamy z Battlefield Hardline i EA nie znalazła sobie kolejnego sposobu na napełnianie realnych kont bankowych realną kasą.


Źródło: Reddit.com/r/Battlefield_One

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed III Remastered + DLC + Liberation Remaster PL XONE

Assassin's Creed III Remastered + DLC + Liberation Remaster PL XONE

Rozpal płomień rewolucji wcielając się w postać mistrza Asasynów żyjącego w pięknej i brutalnej Ameryce XVIII wieku. Gra Assassin’s Creed III została zremasterowana w wersjach na...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl