Dead Island: Retro Revenge - na ratunek kotu!

Piechol - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Deep Silver postanowiło wykorzystać swoje prawa do marki Dead Island i wydać składaka na PC-ty i konsole obecnej generacji. W jego skład wchodzi pierwsze Dead Island z 2011 roku i wydane dwa lata później Dead Island: Riptide. Jeżeli ktoś nie miał wcześniej styczności z grami Techlandu, to jak najbardziej może sięgnąć po ten zestaw – zombiaków starczy na całe tygodnie. Widać jednak takich osób nie ma zbyt wiele, bo wydawca postanowił dodatkowo zmotywować potencjalnych klientów do składania przedpremierowych zamówień na Dead Island Definitive Collection dorzucając do preorderów jeszcze jedną grę. Jaką? Rzućcie okiem na trailer.

 


 

Dead Island: Retro Revenge to endless runner, gdzie naszym głównym (i zapewne jedynym) zadaniem jest uratowanie naszego kota z rąk zombie. Biegniemy w prawo, zbieramy power-upy, masakrujemy nieumarłych – klasyka gatunku. Dla poprawy humoru i zabicia czasu nada się wyśmienicie. Nie wiem tylko, czy jest to wystarczający argument dla graczy, którzy jeszcze nie zdecydowali się wyłożyć pieniędzy z góry na tę składankę.

 

Premiera Dead Island Definitive Collection będzie miała miejsce 1 czerwca na PS4, XOne i PC.

 

Źródło: youtube.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]