Australia będzie nową grywalną nacją w Cywilizacji VI

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Australia będzie nową grywalną nacją w Cywilizacji VI - gamedot.pl

Studio Firaxis ogłosiło, że już za moment za momencik fani Civilization VI będą mogli zagrać nową frakcją  Australią, dowodzić ją będzie Johna Curtina.

Australia tak jak Polska będzie wyróżniała się cechami specjalnymi. Antypody np. sprawiają, że miasta budowane na wybrzeżu zyskują dodatkowe obszary mieszkalne,
pola o czarującym i niesamowitym poziomie atrakcyjności zapewniają dodatkowe przychody w kampusach, dzielnicach biznesowych, świątynnych i kulturalnych.
Unikalną jednostką jest digger ten zastępuje podstawową jednostkę piechoty, walczy zacieklej na obcych terytoriach oraz na terenach sąsiadujących z wodą.
Cytadela cywilizacji zapewnia bonus produkcyjny na początku wojny obronnej lub po wyzwoleniu miasta.

Twórcy ogłosili również, że już niebawem pojawi się spora darmowa aktualizacja, wprowadzająca wsparcie dla Warsztatu Steam, a także umożliwiającą tworzenie zespołów w trybie multiplayer. Patch ma poprawić sztuczną inteligencje, która w tej chwili mocno kuleje.

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gra Moving Out Ps4

Gra Moving Out Ps4

Chcesz spróbować sił w biznesie przeprowadzkowym? Jako świeżo upieczony specjalista do spraw aranżacji i relokacji umeblowania przyjmujesz zlecenia spływające z całego tętniącego życiem...

79,00Do sklepu

0 Komentarzy