Streamer World of Tanks zmarł podczas 24 godzinnego maratonu!

Paweł "Wysu" Wysowski - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Streamer World of Tanks zmarł podczas 24 godzinnego maratonu! - gamedot.pl

35 letni Brian Vigneault - pseudonim "Poshybrid" zmarł podczas 24 godzinnego streamu World of Tanks. Dokładna przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana. Wszystko wydarzyło się 19 lutego, w trakcie 22 godziny grania - streamer wyszedł na chwilę zapalić, niestety nie wrócił widzowie i moderatorowe zaczęli się martwić, za wszelką cenę próbowali skontaktować się z Poshybirdem bezskutku. Kiedy odpowiednie służby dotarły na miejsce, Brian Vigneault - ojciec i mąż już nie żył.

Dochodzenie prowadzi oddział policji z Virginia Beach i jak na razie jedynym ich oficjalnym oświadczeniem dla prasy, było:

Nie ma powodu by podejrzewać udział osób trzecich.

Klan gamingowy Briana (o nazwie FAME) zamieścił na Facebooku kondolencje i pożegnanie, którego fragment pozwolę sobie przytoczyć:

Nie możemy znaleźć słów, które opisałyby nasz smutek. Ta gra [World of Tanks] nigdy już nie będzie taka sama bez Ciebie.

Jeśli chcecie obejrzeć ostatni stream Briana "Poshybrida" Vigneaulta, to znajdziecie go tu: https://www.twitch.tv/poshybrid

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy XONE

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy XONE

Uwielbiany przez tłumy torbacz, Crash Bandicoot®, wraca do gry ulepszony, pokręcony i roztańczony jak nigdy dotąd w Crash Bandicoot® N. Sane Trilogy. W nowej odsłonie gracze mogą do...

129,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Florek (gość) 3 lata temu

Podczas palenia? Zator tętnicy płucnej? :)

0 Odpowiedz
awatar
barula (gość) 3 lata temu

Po pierwsze, to po 22 godzinach streamu z małymi przerwami wyszedł na papierosa i nie wrócił. Więcej możecie dowiedzieć się w tym temacie na forum: https://www.reddit.com/r/LivestreamFail/comments/5v7ndq/streamer_dies_during_24_hour_livestream/

Po drugie Twich po kilku godzinach wyłączył stream, poza tym wyłączona jest powtórka z streamu z 19 lutego i nie można jej zobaczyć.

Po trzecie dokładny przekład tesktu z FB klanu FAME brzmiał:

"Smutne wieści z Virginia Beach: jeden z najbardziej znanych amerykańskich streamerów i członek naszego klanu Poshybrid odszedł w wieku 35 lat. Nie potrafimy znaleźć słów, żeby opisać jak smutny jest dla nas ten moment i na pewno ta gra nie będzie taka sama bez legendy. Może najsmutniejsze słowa nie mogą być napisane, a najsmutniejsze myśli wypowiedziane. Miejmy nadzieję, że jest teraz w lepszym miejscu. Niech spoczywa w pokoju, nigdy nie będzie zapomniany. Osoba, która pozostaje w naszych sercach pozostanie żywa…"

Pozdrawiam barula PS: Na forum WoT NA jest 5 stronicowy temat dotyczącey tego co się stało. PS2: Ludzie co chwila wchodzą na jego stream i zostawiają wiadomości na czacie. Niektórzy tylko taki hołd mogą mu zostawić, ponieważ znaczna większość jego widzów to europejczycy, którzy oglądali go siedząc w domach tysiące kilometrów dalej.

2 Odpowiedz