Dungeons 3 zapowiedziane

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Dungeons 3 zapowiedziane - gamedot.pl

Kalypso Media i Realmforge Studios zapowiedzieli Dungeons 3, w której wcielimy się w role opiekuna lochu i z pomocą potwornych kreatur będziemy musieli dziesiątkować obrzydliwie miłych i kolorowych bohaterów. Z pomocą Thalyi  kapłanki mrocznych elfów będziemy musieli wznieść się na wyżyny i zniszczyć wszystko i wszystkich. Do naszej dyspozycji zostaną oddane trzy rasy Hordy, Nieumarłych i Demonów, co ciekawe będziemy mogli opowiedzieć się tylko za jedną.

Rozgrywka tak jak u poprzedników ma polegać na gromadzeniu surowców, rozbudowywaniu lochów w taki sposób, żeby potworki chciały same się sprowadzić. 

Dungeons 3 zaoferuje kampanię fabularną podzieloną na 20 misji, której ukończenie powinno zająć około 20 godzin. Miejmy nadzieję, że tym razem uda im się doczołgać do poziomu kultowego Dungeon Keepera. War for The Overworld prawie się ta sztuka udała oby Dungeons 3 dał radę.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Wreckfest PS4

Wreckfest PS4

Złam zasady i weź udział w ostrej demolce na torach wyścigowych Wreckfest! Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy! Te...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

DariusDarius
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl