Assassin’s Creed: Liberation HD pierwszą dużą grą 2014 roku

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Assassin’s Creed: Liberation HD pierwszą dużą grą 2014 roku - gamedot.pl

Assassin’s Creed: Liberation HD ukaże się na PlayStation 3 już 14 stycznia za pośrednictwem PlayStation Store (informacja pochodzi z amerykańskiego bloga PlayStation – europejska premiera może odbyć się, więc kilka dni później), a na PC 15 stycznia... na razie jeszcze nie wiemy nic o dacie premiery na Xboksie 360, ale prawdopodobnie nie będzie zbytnio odbiegać od pozostałych platform.

 

Gra opowiada historię Aveline de Grandpré i dzieje się w latach 1765-1777, w Nowym Orleanie (Luizjana), w czasie Brytyjskiej wojny z Indianami i Francuzami. Oczywiście swoją rolę odgrywają w niej też Asasyni i Templariusze.

 

 

Jest to ulepszona wersja Assassin's Creed III: Liberation z PS Vita, przeznaczona na platformy stacjonarne. Jeżeli jesteście zatem fanami serii i nie macie jeszcze najnowszego handhelda Sony to warto będzie poczekać do początku przyszłego roku, by poznać jej brakujący element. Tym bardziej, że tytuł ten wyceniono na 19,99$ (cena amerykańska, u nas będzie to pewnie 19,99 euro).

 

[źródło]

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]