Konami chce przenieść Castlevania Lords: of Shadow - Mirror of Fate HD na PC

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Konami chce przenieść Castlevania Lords: of Shadow - Mirror of Fate HD na PC - gamedot.pl

Castlevania to jedna z najbardziej klasycznych i najsłynniejszych japońskich serii gier – od kiedy Konami przekazało ją w ręce hiszpańskiego studia MercurySteam przeżywa ona odrodzenie w oczach masowego odbiorcy.

 

Ledwie ich Castlevania: Lords of Shadow wyszła na PC (sierpień tego roku, na PS3 i X360 debiutowała w 2010), a już pojawiły się informacje, że Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD także trafi na tę platformę.

 

 

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD to port gry z 3DS-a, który 31 października trafi na PlayStation Network i Xbox Live Arcade. Jest to gra, której wydarzenia łączą Castlevania: Lords of Shadow i Castlevania: Lords of Shadow II (premiera w lutym 2014).

 

 

Warto nadmienić, że w listopadzie na PS3 i X360 ukaże Castlevania: Lords of Shadow Collection czyli specjalna kompilacja zwierająca Castlevania: Lords of Shadow z dwoma dodatkami (Reverie i Resurrection), kodem na Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD oraz dostępem do dema Castlevania Lords of Shadow II. Zestaw jest, więc całkiem konkretny, tym bardziej, że będzie sprzedawany po niższej cenie niż sklepowe nowości.  

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]