Assassin’s Creed Chronicles – zapraszamy do Chin, Indii i Rosji

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Assassin’s Creed Chronicles – zapraszamy do Chin, Indii i Rosji - gamedot.pl

Assassin’s Creed nareszcie trafia do Chin, do Indii i Rosji w nowej trylogii na PC, PS4 i XOne. Nazywa się ona Chronicles i zawiera zestaw trzech mniejszych projektów, rozgrywających w dwuwymiarowym świecie zbudowany z trójwymiarowych obiektów (brzmi zawile ale ma sens). 

 

Pierwszy epizod ukaże się 22 kwietnia i przeniesie nas do XVI-wiecznych Chin, będziemy w nim sterować żądną zemsty Shao Jun. W drugiej części trafimy do Indii z 1841 roku, gdzie będziemy skakać po gzymsach jako Arbaaz Mir. Zakończenie tej mini-serii to przygoda Nikolai Orelova ratującego księżniczkę Anastazję w Rosji roku 1918:

 


Gry będzie można kupować osobno lub jako pojedyncze tytuły. 


Ciekawe czy ten eksperyment przyniesie dobre rezultaty, jest to bowiem skuteczny sposób na rozszerzenie zasięgu serii… tylko czy Assassin’s Creed bez otwartego trójwymiarowego świata to dalej Assassin’s Creed?

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]