Arozzi Monza Gaming Chair – fotel dla prawdziwego gracza

Parsec - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Arozzi Monza Gaming Chair – fotel dla prawdziwego gracza - gamedot.pl

Firma Arozzi zajmuje się tworzeniem wygodnych i ergonomicznych foteli, które sprawią, że nawet kilka godzin przed komputerem nie będzie męczące. To plus nie tylko dla graczy, ale także dla osób, dla których długie godziny w jednej pozycji są pracowniczą codziennością. Na uwagę zasługują wygodne podłokietniki i wywietrzniki w oparciu, które spełnią swe zadanie przy dłuższym posiedzeniu przy komputerze w pracy lub w domu.

 

 

Arozzi Monza Gaming Chair zapewnia maksimum komfortu bez względu na wzrost, ułożenie rąk i pleców. Na dodatek fotelowi nie straszne są żadne zabrudzenia – pokrycie Monzy skórą ekologiczną sprawia, że czyszczenie jest szybkie i niewymagające.

 

 

Fotel jest produkowany w kilku wersjach kolorystycznych, co sprawia, że każdy ma możliwość zakupu produktu, który choć trochę odzwierciedla jego duszę, a także dobrze prezentuje się w nowoczesnym wnętrzu.

 

Dystrybutorem Arozzi Monza Gaming Chair jest firma Impakt. Sugerowana cena to 699 złotych.

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]