Animowana adaptacja Devil My Cry na Netflixie

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Netflix produkuje nowe seriale i filmy w zatrważającym tempie. Platforma powoli zaczyna coraz pewniej czuć się w serialach na podstawie gier komputerowych. Do listy tworzonych seriali obok Diablo i Wiedźmina zostaje dopisany Devil May Cry.

Jakiś czas temu Adi Shankar chwalił się nawiązaniem współpracy, która umożliwi mu stworzenie serialu na podstawie dużej japońskiej marki gier. Wiele osób stawiało wtedy na The Legend of Zelda. Shankar potwierdził na Twitterze, że nabył prawa do produkcji Devil May Cry.

Co więcej nowy serial będzie tworzyć tzw. Bootleg multiverse z serialem Castelvania. Oznacza to, że postacie z obu seriali będą mogły występować wspólnie. Ponadto Adi otrzymał również zgodę na tworzenie trzeciego sezonu Castelvanii, możemy więc spodziewać się Dantego w nowym sezonie.

post zapowiadający DMC:

 

 

Nie będzie to pierwsza animowana adaptacja Devil May Cry. W 2007 roku japońskie studio Madhouse opracowało bowiem 12-odcinkowe Devil May Cry: The Animated Series.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion PS4

Watch Dogs Legion PS4

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

229,00Do sklepu

0 Komentarzy