Animowana adaptacja Devil My Cry na Netflixie

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Netflix produkuje nowe seriale i filmy w zatrważającym tempie. Platforma powoli zaczyna coraz pewniej czuć się w serialach na podstawie gier komputerowych. Do listy tworzonych seriali obok Diablo i Wiedźmina zostaje dopisany Devil May Cry.

Jakiś czas temu Adi Shankar chwalił się nawiązaniem współpracy, która umożliwi mu stworzenie serialu na podstawie dużej japońskiej marki gier. Wiele osób stawiało wtedy na The Legend of Zelda. Shankar potwierdził na Twitterze, że nabył prawa do produkcji Devil May Cry.

Co więcej nowy serial będzie tworzyć tzw. Bootleg multiverse z serialem Castelvania. Oznacza to, że postacie z obu seriali będą mogły występować wspólnie. Ponadto Adi otrzymał również zgodę na tworzenie trzeciego sezonu Castelvanii, możemy więc spodziewać się Dantego w nowym sezonie.

post zapowiadający DMC:

 

 

Nie będzie to pierwsza animowana adaptacja Devil May Cry. W 2007 roku japońskie studio Madhouse opracowało bowiem 12-odcinkowe Devil May Cry: The Animated Series.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal XONE

Doom Eternal XONE

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy