Alice VR zadebiutuje już za niedługo

GeneticsD - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Alice VR zadebiutuje już za niedługo - gamedot.pl

Alice VR, czyli produkcja studia Carbon zabierze nas ponownie w podróż. Wcielimy się tutaj w rolę podróżnika międzyplanetarnego (nie mylić z No Man's Sky), który zatrzymuje się na planecie Speculo, aby zatankować. Powiecie teraz, żeby wyciągał laser i wydobywał? Oj nie. Tutaj należy przybyć na stację, jednakże okazuje się, iż ludność gdzieś zniknęła, a my jako kosmiczni awanturnicy musimy dowiedzieć się czemu.

 

Produkcja będzie miała swoją premierę już za niedługo bo 27 października. Ukaże się na Oculus Rift, HTC Vive i OSVR. Na całe szczęście nie będzie trzeba kupować wcześniej wspomnianych gogli by zagrać w Alice VR, gdyż ukaże się również na PC'ty. W Polsce wydawcą będzie Klabater, czyli jeden z oddziałów CDP.pl. Wiemy także, iż pojawi się polska wersja językowa. Niestety nie wiadomo niczego odnośnie ceny produkcji w wersjach na gogle, ani na PC, jednakże wiemy, iż każda z tym wersji otrzyma także pakiet różnych cyfrowych dodatków m.in. artbook oraz ścieżki dźwiękowe.

 

Warto więc poczekać do samej premiery oraz na kilka pierwszych recenzji, by dowiedzieć się, czy gra nie jest aby na tyle długa jak Arkham VR. 

 

Poniżej znajdziecie materiał wideo, w których twórcy opowiadają o swojej grze.

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Prince Of Persia X360 (gra używana)

Prince Of Persia X360 (gra używana)

Prince of Persia to powrót gry-legendy, po raz pierwszy na platform nowej generacji. Za produkcję odpowiedzialny jest ten sam zespół, który pracował przy powstaniu...

19,00Do sklepu

0 Komentarzy

GeneticsDGeneticsD
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl