Afera penisowa w State of Decay

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Afera penisowa w State of Decay - gamedot.pl

State of Decay okazało się być na tykle dużym przebojem na PC i X360, że zdecydowano się na przygotowanie wersji na Xboksa One (ukaże się ona w maju 2015). Podczas targów PAX bardzo sprzyjających kontaktom między twórcami, graczami i dziennikarzami jeden z  twórców gry Geoffrey Card zdradził, że w grze znajdowało się w niej sporo… rysunków penisów.

 

„Niektórzy z naszych grafików, których braliśmy na kontrakt, umieszczali w grze potężne ilości męskich genitaliów.”

 

Wyszło to dopiero po czasie, gdyż State of Decay oryginalnie powstawało na Xboksa 360 i jako „mała” gra z cyfrowej dystrybucji nie miała tekstur w zbyt wysokiej rozdzielczości (to w nich ukryto niezbyt odpowiednie treści). Dopiero podczas pracy nad remake’iem na XOne developer zauważył co zostało ukryte wewnątrz gry! Oryginalnie bowiem rysunki penisów pozostawały niewidoczne, a teraz podczas „podnoszenia jej jakości” je zauważono i usunięto – a developer z wiadomych względów nie chwali się screenami pokazującym swe odkrycie.

 

Trochę szkoda bo to mógłby być naprawdę zabawny widok. Zombie pędzące wokół mozaiki poukrywanych męskich członków byłyby niczym dzieci biegające wokół podobnie pobazgranych ścian w polskich miastach. 

 

źródło: kotaku

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Watch Dogs Legion PC

Gra Watch Dogs Legion PC

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

219,00Do sklepu

1 Komentarz

freeqstyler 4 lata temu

Z tą mozaiką to pewnie nie do końca by się nie zgadzało. Obstawiam że penisy były poukrywane na nieużywanych przez modele częściach tekstur.

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl