ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
obcy izolacja.jpg
Premiera Światowa 07/10/2014 Premiera Polska 07/10/2014 Gry akcji

Obcy: Izolacja to survival horror obserwowany z perspektywy pierwszej osoby, za którą odpowiada studio Creative Assembly, znane także z serii gier strategicznych Total War. Jest to również kolejna adaptacja słynnej tetralogii filmowej Obcy,

Fabuła: W Izolacji wcielamy się w rolę Amandy Ripley – córki bohaterki filmów o starciach z ksenomorfem, Ellen Ripley. Protagonistka gry w 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części filmowego cyklu odbywa podróż w poszukiwaniu czarnej skrzynki frachtowca Nostromo, w którym zaszły niegdyś tragiczne wydarzen

...
observerbox.jpg
Premiera Światowa 15.08.2017 Premiera Polska 15.08.2017 survival horror

Rok 2084. Nazywasz się Daniel Lazarski, jesteś członkiem elitarnej jednostki detektywów neuronowych zwanych Observerami, których zadaniem jest włamywanie się do umysłów przestępców. By otrzymać dostęp do ich sekretów będziesz zmuszony przeżyć ich największe koszmary i w konsekwencji stawić czoła swoim własnym.

observer_, gra autorów Layers of Fear, jest produkcją stworzoną by niepokoić.

...
Octo.png
Gry przygodowe Gry logiczne TPP

w przygotowaniu...

...
Oddboxx cover.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
Oddworld New ‘n’ Tasty.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
Oriental-Empires-Logo.jpg
Gry strategiczne

Dodam

...
outlast cover.jpg
Premiera Światowa 04/09/2013 survival horror

w przygotowaniu...

...
overkill.jpg
Premiera Światowa 2016 Gry akcji FPS zombie

The Walking Dead od studia OVERKILL (Payday) będzie kooperacyjnym FPS-em osadzonym w świecie niezwykle popularnego komiksu o zombie. Gracze będą musieli walczyć o przetrwanie.

...
overwatch-cinematic-trailer.jpg
Premiera Światowa 2015 FPS

Overwatch jest odpowiedzią Blizzarda na multiplayerowe strzelanki. Gra będzie połączeniem Team Fortress 2 z MOBA, gdzie dzieje się naprawdę dużo akcji. Wysoka mobilność postaci, szybka walka to atuty Overwatcha sprawiające, że gra jest niezwykle interesująca. W produkcji znajdzie się kilka trybów takich jak capture the flag lub payload, w którym jedna drużyna musi przetransportować ładunek w określone miejsce.

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.