ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
kholat-cover-725x996.jpg
Premiera Światowa 10.06.2015 Gry przygodowe survival horror

Kholat jest grą przygodową z elementami horroru. Ta polska produkcja opowiada mroczną historię, która wydarzyła się w Rosji na Przełęczy Diatłowa niedaleko zbocza Cholat Sjakl. Gra nie tylko przedstawi losy tajemniczej masakry studentów z 1959 roku, ale także postara się odpowiedzieć na pytanie o przyczyny tragedii. Kholat zaoferuje otwarty, nocny świat widziany z pierwszej osoby.

...
Killzone.jpg
Premiera Światowa 02/11/2004 Premiera Polska 01/12/2004 Gry akcji FPS

w przygotowaniu...

...
Killzone 2.jpg
Gry akcji FPS

w przygotowaniu...

...
Killzone 3.jpg
Premiera Światowa 22/02/2011 Premiera Polska 23/02/2011 FPS

Killzone 3 to trzecia odsłona serii strzelanin pierwszoosobowych, w których jako reprezentanci rasy ludzkiej w ramach sił ISA staczamy boje z obcą rasą Helghast. Jest to zarazem pierwsza część serii, w której możemy obsługiwać pojazdy i korzystać z kontrolera PlayStation Move.

Fabuła: Visari, przywódca rasy Helghast, która w niedalekiej przyszłości toczy walkę z ludzkimi siłami Interplanetary Strategic Alliance, nie żyje. Próbę podjęcia przez senat Helghan rokowań na rzecz pokoju przerywa jednak pucz admirała Orlocka, który dysponuje nowocze

...
killzone najemnik cover.jpg
Premiera Światowa 04/09/2013 Premiera Polska 04/09/2013 FPS

w przygotowaniu...

...
Killzone_Shadow_Fall_cover.jpeg
Premiera Polska 29/11/2013 Premiera Światowa 15/11/2013 FPS

Shadow Fall wprowadza nas w wydarzenia dziejące się po trzydzieści lat po historii zaprezentowanej przez trzecią część cyklu. Pokój pomiędzy Helghastami a Vektanami jest niezwykle kruchy i w każdej chwili może przerodzić się w gigantyczny konflikt. Jako członek elitrarnego vektańskiego oddziału staramy się utrzymać status quo. Twórcy gry zapewnili wiele godzin stosunkowo nieliniowej kampanii, w której prócz wykonywania różnych celów misji możemy także unikać otwierania ognia lub rozpętać sieczką przy użyciu zaawansowanego uzbrojenia.

...
Kinect Sports Rivals cover.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
Kingdom Come Deliverance cover.jpg
RPG

w przygotowaniu...

...
Kingdom Hearts III.jpg
Premiera Światowa 12.2015 jRPG

Kingdom Hearts III to kolejna odsłona serii jRPG stworzonej przez japońskie Square Enix. Twórcą tytułu jest Tetsuya Nomura, Kingdom Hearts III jest zakończeniem historii, która rozpoczęła się w 2002 roku na konsoli PlayStation 2. Fabuła została przedstawiona w kolejnych sześciu tytułach, które pojawiły się na przestrzeni ponad 10 lat. Produkcje z serii odznaczają się szybkim i zręcznościowym systemem walki. Najnowsza odsłona gry pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One i pozwoli nam wcielić się w skórę bohatera poprzednich części - Sorę.

...
box-kings-bounty-dark-side-mroczna-sila-pc.jpg
Gry strategiczne turowe

w przygotowaniu...

...
knack cover.jpg
Premiera Światowa 15/11/2013 Platformówki

W grze wcielamy się w tytułowego Knacka - małego robota stworzonego ludzką ręką, który potrafi się powiększać i zmniejszać za pomocą tajemniczej obcej technologii. Jesteśmy ostatnią nadzieją ludzkości, a naszym wrogiem jest armia złego króla Goblinów Gundahara, który prag Gra prowadzi nas przez kilkadziesiąt kolorowych plansz, w których czasem musimy uciec się do rozwiązania siłowego wobec naszych przeciwników. Knack został stworzony jako jeden z pierwszych tytułów na wówczas nową konsolę Playstation 4, dzięki której do perfekcji przedstawia

...
585545618.jpg
Premiera Światowa 2016 Gry przygodowe FPP

Kursk jest połączeniem przygodówki, szpiegostwa i gry grozy, który postara się opowiedzieć historię rosyjskiej atomowej łodzi podwodnej o tej samej nazwie. Okręt zatonął w niewyjaśnionych okolicznościach 12 sierpnia 2000 roku na Morzu Barentsa. Autorzy zapewnili, że gra postara się jak najrzetelniej przedstawić losy okrętu i jego 118-osobowej załogi.

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.