ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
infamous second son cover.jpg
Gry akcji TPP

InFamous: Second Son to gra akcji z widokiem TPP, w której kształtujemy losy odmieńca o zdolnościach paranormalnych, ściganego przez faszystowski rząd Seattle. Możliwe jest przemieszczanie się po całym mieście, włącznie ze wspinaniem się na dachy wieżowców.

Fabuła. Akcja Second Son dzieje się w mieście Seattle, kontrolowanym przez faszystowski Departament ds. Obrony Zunifikowanej, którego dyrektor Brooke Augustine kontroluje każdy przejaw życia. Ulicami nieustannie przejeżdżają patrole, a przestrzeń miasta jest usiana wszechobecnymi kamerami

...
injustice gods among us cover.jpg
Premiera Światowa 03/04/2014 bijatyki

Injustice to bijatyka twórców Mortal Kombat, w której walczymy jako jeden z najbardziej popularnych bohaterów z kart komiksów DC: m.in Batman, Joker, Wonder Woman, Superman. Gra czerpie wiele ze swojej duchowej poprzedniczki - Mortal Kombat, dzięki czemu możemy liczyć na naprawdę widowiskową i ekscytującą zabawę z komputerem, przyjaciółmi lub innymi graczami w Internecie.

...
injustice ultimate collection cover.jpg
Premiera Polska 29/11/2013 Premiera Światowa 12/11/2013 bijatyki

w przygotowaniu...

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.