ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
syberia-3-box-cover-pc.jpg
Premiera Światowa 20.04.2017 Premiera Polska 20.04.2017 Gry przygodowe

Coś się kończy coś się zaczyna – owe powiedzenie świetnie kwituje fabułę Syberii 3, bo choć losy Hansa Volarberga znalazły zwieńczenie w dwójce to gra rozpoczyna kompletnie nową przygodę głównej bohaterki, która po rozstaniu z twórcą automatów i próbie samotnego powrotu zostaje znaleziona ledwo żywa gdzieś w syberyjskiej głuszy przez znane z ostatnich odsłon plemię Jukoli, uczestniczące w wędrówce strusi. Walker trafia do lokalnego szpitala przypominającego miejscówkę z typowego horroru. Po wybudzeniu ze śpiączki okazuje się, że specyficzny p

...
box-symulator-farmy-2014-pc-2.jpg
Premiera Światowa 28/11/2013 Premiera Polska 05/12/2013 Symulator

Symulator Farmy 2014 jest kolejną częścią znanej serii gier, w której wcielamy się w farmera, a naszym zadaniem jest rozbudowanie naszego gospodarstwa. Gra zawiera elementy strategii ekonomicznej.

W oferowanym trybie dla jednego gracza przyjdzie nam obsługiwać licencjonowane maszyny rolnicze takie jak traktory, kombajny czy glebogryzarki. Ich efektywne użycie pozwoli nam osiągnąć sukces.

Grę urozmaicają zmienne warunki pogodowe, które mają wpływ na funkcjonowanie naszego gospodarstwa. Zmiany dosięgnęły także pomocników, których zatrudnia

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.