ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
Silence-of-the-Sleep-pc-cover.jpg
Gry przygodowe point-and-click indie

w przygotowaniu...

...
simcity cover.jpeg
Premiera Światowa 05/03/2013 Premiera Polska 07/03/2013 Gry strategiczne

w przygotowaniu...

...
Sleeping Dogs_cover.jpg
Premiera Światowa 14/08/2012 Premiera Polska 17/08/2012 Sandbox

w przygotowaniu...

...
smite cover.png
MOBA

w przygotowaniu...

...
sniper elite 3 cover.jpg
Premiera Światowa 27/06/2014 Premiera Polska 27/06/2014 Gry akcji TPP

Sniper Elite III: Afrika jest trzecią częścią serii wojennych gier akcji, opracowanych przez brytyjskie studio Rebellion Development. Tak jak poprzednio, w tej realistycznej grze wcielamy się w strzelca wyborowego, tym razem walcząc w scenerii Afryki Północnej.

Rozgrywka: Sniper Elite III jest osadzona w realiach II wojny światowej. Odgrywamy w niej rolę amerykańskiego strzelca wyborowego Karla Fishburne'a, który ma za zadanie atakować wyznaczone cele głównie przy użyciu nieodłącznego karabinu snajperskiego. Cechą charakterystyczną gry jest

...
sniper-ghost-warrior-2-cover.jpg
FPP

w przygotowaniu...

...
snow cover.png
Premiera Światowa październik 2015 Premiera Polska październik 2015 Symulator

SNOW to biały kruk w swojej kategorii. Na rynku jest bardzo mało gier traktujących o jeździe na snowboardzie i nartach. Produkcja została stworzona przez studio Poppermost Productions. Gra została stworzona na silniku CryEngine 3, co sprawia, że oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie. Co ciekawe produkcja została wydana w formie beta, dlatego twórcy bardzo ciężko pracują nad ulepszaniem swojej produkcji. Twórcy gry inspirowali się takimi grami jak SSX czy 1080 Snowboardnig.

...
Sonic_&_All-Stars_Racing_Transformed.png
Gry wyścigowe

w przygotowaniu...

...
Soul Calibur 2 cover.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
south park.jpg
Premiera Światowa 17.10.2017 Premiera Polska 17.10.2017 RPG turowe

South Park: The Fractured But Whole to kolejna część dobrze przyjętej pierwszej odsłony o podtytule Kijek Prawdy. Tym razem za grę nie odpowiada studio Obsidian, a wewnętrzne studio Ubisoftu. Czy odniesie taki sam sukces, jak poprzednia część? Tytuł pojawi się na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Po raz kolejny głównym bohaterem gry jest "nowy", który niedawno wprowadził się wraz z rodziną do miasteczka South Park. Gracze będą musieli przeciwstawić się złowrogiemu Profesorowi Chaosowi. Fani poprzedniej części będą zadowoleni, ponieważ najnowsza

...
South-Park-The-Stick-of-Truth-PS3 cover.jpg
Premiera Polska 13/12/2013 Premiera Światowa 13/12/2013 cRPG

South Park: Kijek Prawdy to najnowsza gra RPG studia Obsidian Entertainment, znanego chociażby z takich hitów jak Fallout New Vegas czy Star Wars: Knight of the Old Republic II The Sith Lords. Przy jej tworzeniu brali udział udział twórcy serialu South Park obfitującego w dość specyficzny humor, na którym opiera się gra. Matt Stone i Trey Parker dopilnowali aby South Park Stick of Truth wyglądał dokładnie tak jak każdy z odcinków tej kontrowersyjnej kreskówki.

Fabuła: Historia zaczyna się w momencie gdy przybywamy do tytułowego miasteczka

...
speedball-2-hd cover.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
spellforce3box.JPG
Premiera Światowa 7.12.2017 Premiera Polska 7.12.2017 RTS cRPG

Wkrótce...

...
spintires box.jpg
Premiera Światowa 13/06/2014 Gry wyścigowe

Spintires jest dobrze rozwiniętym symulatorem transportu ładunków i jazdy po rosyjskich bezdrożach, stworzonym przez Oovee Games Studio, znane między innymi z dodatków do gry Flight Simulator X.

Rozgrywka: W Spintires mamy za zadanie przewozić ładunki w nienaruszonym stanie, przemierzając bezdroża i dzikie lasy Rosji. Nasza kariera rozpoczyna się w latach 50. XX wieku w Związku Radzieckim, gdy otrzymujemy ciężarówkę z prymitywnymi narzędziami do nawigacji. Wyznaczając punkty orientacyjne, prowadzimy ciężarówkę przy dbałości o oszczędność pal

...
Splinter Cell Blacklist cover.png
Premiera Światowa 20/08/2013 Premiera Polska 22/08/2013 TPP

w przygotowaniu...

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.