ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
anno 2070 cover.jpg
Premiera Światowa 17/11/2011 Premiera Polska 17/11/2011 Gry strategiczne

w przygotowaniu...

...
Anno_2205_box_cover.jpg
Premiera Światowa 3.11.2015 Gry strategiczne

Anno 2205 jest kolejną grą z cyklu Anno osadzoną w przyszłości. Skupiamy się na budowie miasta na jednej z wysp i zajmujemy się wykorzystaniem zasobów. Tym razem nie jesteśmy jedynie ograniczeni do mapy umieszczonej na Ziemi, ale również zajmujemy się kolonizacją Księżyca i eksploatacją tamtejszych zasobów. Autorzy chwalą się, że plansze w grze są kilkukrotnie większe od tych użytych w Anno 2070, co ma poprawić długość przeciętnej rozgrywki.

...
arcane worlds.png
Gry akcji Gry przygodowe

Arcane Worlds jest grą bezpośrednio nawiązującą do bajki o Magicznym Dywanie. Produkcja Ranmantaru Games pozwala graczom na przemierzanie niezwykłych, pełnych niespodzianek światów.

Fabuła gry: Gracz wciela się w tajemniczą postać, która ląduje w niezwykłym świecie, pełnym przedziwnych potworów. Podczas rozgrywki odkrywa tajemnice zwiedzanego świata, zdobywa nowe czary oraz, przy pomocy specjalnych portali, przenosi się do innych krain, które dzięki zdobytym umiejętnościom może zmieniać.

Rozgrywka: Walka z strzelającą ogniem gąsienicą czy

...
arma-3-cover.jpg
FPS

w przygotowaniu...

...
army-of-two--prima-official-cover.jpg
Premiera Światowa 04/03/2008 Premiera Polska 07/03/2008 Gry akcji TPP TPS

w przygotowaniu...

...
army of two 40 day.jpg
Premiera Światowa 12/01/2010 Premiera Polska 15/01/2010 Gry akcji TPP TPS

w przygotowaniu...

...
ArmyOfTwo3.jpg
Premiera Światowa 26/03/2013 Premiera Polska 29/03/2013 Gry akcji TPP TPS

w przygotowaniu...

...
assassinscreed_cover.jpg
Premiera Polska 18/04/2008 Premiera Światowa 18/04/2008 Gry akcji

Assassin’s Creed to gra pokazująca losy członka Zakonu Asasynów podczas Wypraw Krzyżowych. Mamy w niej do dyspozycji otwarte miasto, po którym przemykamy, skacząc po dachach, wspinając się po ścianach i chowając w sianie przed rycerzami króla Ryszarda. Nie brakuje tu też pojedynków na miecze oraz działania w ukryciu.

Fabuła: Historia toczy się równocześnie na dwóch płaszczyznach. Pierwsza z nich to teraźniejszość, w której jako Desmond Miles zostajemy porwani przez Abstergo – firmę dysponująca niezwykłą technologią. Dzięki urządzeniu nazwany

...
Assassin's Creed 4 Black Flag cover.jpg
Premiera Polska 29/10/2013 Premiera Światowa 29/10/2013 Gry akcji

Czarna flaga to kolejna część bestsellerowego cyklu Assassins's Creed, w którym na przestrzeni dziejów wcielamy się w członka bractwa zabójców. Tym razem wybór padł na Edwarda Kenwaya, który para się piractwem. Gra przez niektórych jest uważana za najlepszą od czasów drugiej części dzięki wprowadzeniu ciekawych rozwiązań fabularnych i tych dotyczących rozgrywki. Prócz zwiedzania wysp kierujemy pirackim statkiem wypełnionym naszymi towarzyszami w boju w nie do końca szlachetnych czynach. Prócz mocno rozbudowanej kampanii dla pojedynczego gracza

...
Assassin's Creed Bloodlines.jpg
Premiera Światowa 17/11/2009 Premiera Polska 04/12/2009 Gry akcji TPP

w przygotowaniu...

...
Assassins-Creed-Brotherhood-cover-xbox360.jpg
Premiera Polska 17/03/2011 Premiera Światowa 17/03/2011 TPP

Assassin’s Creed: Brotherhood przedstawia dalsze losy włoskiego szlachcica, Ezio Auditore da Firenze, bohatera Assassin’s Creeed II. W tej odsłonie znów walczymy z potężnymi wpływami rodziny Borgiów, tym razem działając na terenie cudownego, renesansowego Rzymu.

Fabuła: Ezio to już dorosły mężczyzna, mający w sobie o wiele więcej rozwagi niż łatwy do sprowokowania młodzian z drugiej części. Jako nowy lider Zakonu Asasynów, nie jest już zaślepiony rządzą zemsty, stawiając na pierwszym miejscu przede wszystkim tytułowe bractwo i chęć umocnieni

...
Assassin's Creed Chronicles cover.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
poster-assassin-s-creed-2.jpg
Premiera Polska 04/03/2010 Premiera Światowa 04/03/2010 TPP

Assassin’s Creed II to niezwykła kontynuacja przebojowego Assassin’s Creed. Tym razem trafiamy do renesansowych Włoch, w których jako młody szlachcic mścimy się na osobach odpowiedzialnych z śmierć członków naszej rodziny. Swobodne podróże na koniu, przemierzanie pięknie zabudowanych miast oraz masa akcji z gatunku płaszcza i szpady od razu wyróżnia się na tle innych gier z otwartym światem.

Fabuła: Opowieść kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części gry, jej bohater – Desmond Miles – odkrywa w swym DNA wspomnienia kolejnego przodka. Jest ni

...
Assassin's_Creed_III_Cover.jpg
Premiera Polska 01/12/2012 Premiera Światowa 30/11/2012 Gry akcji

Assassin's Creed III jest trzecią odsłoną serii sandboksowych gier akcji autorstwa Ubisoft Montreal. Odwieczna rywalizacja pomiędzy Asasynami a Templariuszami przenosi się tym razem w realia wojny siedmioletniej w Ameryce Północnej oraz wojnie o niepodległość Ameryki.

Fabuła: Głównym bohaterem serii jest Desmond Miles, który dzięki futurystycznej technologii wchodzi w umysły swoich przodków. Tym razem w roli protagonisty występuje Metys Connor, owoc miłości Brytyjczyka i Indianki, który poprzysięga Anglikom zemstę za zniszczenie jego wioski

...
Assassin's Creed III Liberation.jpg
Premiera Światowa 30/10/2012 Premiera Polska 31/10/2012 Gry akcji TPP

w przygotowaniu...

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.