Prima Aprilis 2018 - najlepsze żarty w branży gier - Publicystyka

02
TommyLee

 

W tym roku 1 kwietnia był całkiem owocny pod względem poziomu żartów. Zobaczcie te najzabawniejsze i najbardziej pomysłowe!


CD PROJEKT RED szuka nowego pracownika

Chcielibyście pracować w CD Projekt RED? Z myślą o kolejnych projektach tego studia powstało nowe stanowisko “Designer of Game Environments”. Do waszych obowiązków należałyby m.in. “optymalizacja merdającego ogona” czy “debugowanie trawnika”. Zresztą sami sprawdźcie pełne wymagania i oferowane wynagrodzenie.FINAL FANTASY XIV Online GO

Nowość w świecie gier MMORPG. Od teraz możliwe jest kopanie surowców i łowienie ryb w grze Final Fantasy XIV za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona i jeszcze bardziej specjalnego kijka. Będziemy mogli wyjść z domu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nie przerywać “farmienia itemów” np. w drodze po zapasy żywnościowe.


WORLD OF WARCRAFT: DANCE BATTLE

Tak, tak! Koreańczycy konflikt między Hordą i Przymierzem będą mogli kontynuować w tańcu! My też tak chcemy!


POKEMON GO - grafika 8-bitowa

W Pokemon GO dodana została 8-bitowa grafika (i to nie jest żart).


CORSAIR - uratuj zniewolone karty graficzne

Firma Corsair chce uratować karty graficzne, które pracują dla krypto-górników w niewolniczych warunkach. Za przesłane dotacje otrzymamy zdjęcie uratowanej karty graficznej, która za przelane pieniądze znalazła nowy dom w przytulnym komputerze gamingowym. Płatności można dokonywać m.in. kartą, PayPalem i... Bitcoinem.

 

 
O autorze
TommyLeeTommyLee
1637 0

0 Komentarzy

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]